Glijlager bronze BNZ30.10-38-20
Verwijzing : BNZ30.10-38-20
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ30.10-38-20 Algemeen meet 30.1 mm in binnendiameter, 38 mm in buitendiameter en 20 mm lengte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
SPI Afdichting - OA-56X70X8-NBR GEN
SPI AFDICHTING OA-56X70X8-NBR
Glijlager bronze - BNZ30-38-30 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ30-38-30
  • BINNENDIAMETER
    30.1  MM
  • BUITENDIAMETER
    38  MM
  • DIKTE
    20  MM
  • GEWICHT
    55  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving