Glijlager bronze BNZ45-55-60
Verwijzing : BNZ45-55-60
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ45-55-60 Algemeen meet 45 mm in binnendiameter, 55 mm in buitendiameter en 60 mm lengte. Het is gemaakt in .
  12 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ45-55-45 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ45-55-45
Schraperafdichting - RIA-45X60X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-45X60X7-10-NBR90
  • BINNENDIAMETER
    45  MM
  • BUITENDIAMETER
    55  MM
  • DIKTE
    60  MM
  • GEWICHT
    310  G
Beschrijving