De Glijlager Bronze bekend als BNZ50-60-35 Algemeen meet 50 mm in binnendiameter, 60 mm in buitendiameter en 35 mm lengte. Het is gemaakt in .
6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?