Glijlager bronze BNZ55-65-60
Verwijzing : BNZ55-65-60
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ55-65-60 Algemeen meet 55 mm in binnendiameter, 65 mm in buitendiameter en 60 mm lengte. Het is gemaakt in .
  5 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schroefdraadborgmiddel - FREIN-FILET-BLEU-243-50ML-LOCTITE LOCTITE
SCHROEFDRAADBORGMIDDEL FREIN-FILET-BLEU-243-50ML-LOCTITE
Glijlager bronze - BMG25-30-25 GEN
GLIJLAGER BRONZE BMG25-30-25
  • BINNENDIAMETER
    55  MM
  • BUITENDIAMETER
    65  MM
  • DIKTE
    60  MM
  • GEWICHT
    377  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving