De Glijlager Bronze bekend als BNZ6-13-15 Algemeen meet 6 mm in binnendiameter, 13 mm in buitendiameter en 15 mm lengte. Het is gemaakt in .
26 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?