Glijlager bronze BNZ7-14-10
Verwijzing : BNZ7-14-10
GEN
Beschrijving
De Glijlager Bronze bekend als BNZ7-14-10 Algemeen meet 7 mm in binnendiameter, 14 mm in buitendiameter en 10 mm lengte. Het is gemaakt in .
  2 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Glijlager bronze - BNZ7-13-22 GEN
GLIJLAGER BRONZE BNZ7-13-22
SPI Afdichting - OAS-10X16X4-NBR GEN
SPI AFDICHTING OAS-10X16X4-NBR
  • BINNENDIAMETER
    7  MM
  • BUITENDIAMETER
    14  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • GEWICHT
    9  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving