De Pap Glijlager bekend als PAP1006-P10 Algemeen meet 10 mm in binnendiameter, 12 mm in buitendiameter en 6 mm lengte.
14 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?