De Pap Glijlager bekend als PAP10095-P20 Algemeen meet 100 mm in binnendiameter, 105 mm in buitendiameter en 95 mm lengte.
10 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?