De Pap Glijlager bekend als PAP121425-P14 Algemeen meet 12 mm in binnendiameter, 14 mm in buitendiameter en 25 mm lengte.
24 onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?