De Pap Glijlager bekend als PAP1220-P14-KS KS meet 12 mm in binnendiameter, 14 mm in buitendiameter en 20 mm lengte.
8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?