De Pap Glijlager bekend als PAP1710-P10 Algemeen meet 17 mm in binnendiameter, 19 mm in buitendiameter en 10 mm lengte.
29 onderdelen op voorraad (20 uur geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?