Andere afdichting G25X33X4-INA
Verwijzing : G25X33X4-INA
INA
Beschrijving
Het Andere Afdichting met referentie G25X33X4-INA heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 33 mm en een dikte van 4 mm.