Andere afdichting G50X58X4-C-INA
Verwijzing : G50X58X4-C-INA
INA
Beschrijving
Het Andere Afdichting met referentie G50X58X4-C-INA heeft een binnendiameter van 50 mm, een buitendiameter van 58 mm en een dikte van 4 mm.
  50+ onderdelen op voorraad (3 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6203-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6203-2RSH-SKF
Duwschijven - AS2035 GEN
DUWSCHIJVEN AS2035
Andere afdichting - G15X21X3-C-INA INA
ANDERE AFDICHTING G15X21X3-C-INA
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • N° EAN13
  • BINNENDIAMETER
    50  MM
  • BUITENDIAMETER
    58  MM
  • DIKTE
    4  MM
  • GEWICHT
    4  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving