Auto afdichting COMBI-48X65X16.5-SF6-FPM-CORTECO
Verwijzing : 12017310B-CORTECO
CORTECO
Beschrijving
Auto Afdichting COMBI-48X65X16.5-SF6-FPM-CORTECO, Binnendiameter 48 mm, Buitendiameter 65 mm, Dikte 16.5 mm