Auto afdichting COMBI-65X85X13-17-NBR-CORTECO
Verwijzing : 12011992B-CORTECO
CORTECO
Beschrijving
Auto Afdichting COMBI-65X85X13-17-NBR-CORTECO, Binnendiameter 65 mm, Buitendiameter 85 mm, Dikte 13 mm