Hydraulische afdichting UP-110X125X11.300-PU94
Verwijzing : UP-110X125X11.300-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-110X125X11.300-PU94 heeft een binnendiameter van 110 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 11.3 mm. Het is gemaakt van PU.
  4 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    110  MM
  • BUITENDIAMETER
    125  MM
  • DIKTE
    11.3  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    30  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving