Hydraulische afdichting UP-120X140X10-NBR80
Verwijzing : UP-120X140X10-NBR80
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-120X140X10-NBR80 heeft een binnendiameter van 120 mm, een buitendiameter van 140 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    120  MM
  • BUITENDIAMETER
    140  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    80  S
  • GEWICHT
    39  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving