Hydraulische afdichting UP-12X22X9-FPM70
Verwijzing : UP-12X22X9-FPM70
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-12X22X9-FPM70 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 9 mm. Het is gemaakt van FPM.
  2 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Pneumatische afdichting - CHR-12X22X6-NBR90 GEN
PNEUMATISCHE AFDICHTING CHR-12X22X6-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    9  MM
  • MATERIAAL
    FPM
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    70  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving