Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-14X26X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 14 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?