Hydraulische afdichting UP-19X25X3.25-PU94
Verwijzing : UP-19X25X3.25-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-19X25X3.25-PU94 heeft een binnendiameter van 19 mm, een buitendiameter van 25 mm en een dikte van 3.25 mm. Het is gemaakt van PU.