Hydraulische afdichting UP-24X32X3.25-NBR90
Verwijzing : UP-24X32X3.250-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-24X32X3.25-NBR90 heeft een binnendiameter van 24 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 3.25 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Seegerring inwendig - CIRCLIP-INT-30 GEN
SEEGERRING INWENDIG CIRCLIP-INT-30
O-ring afdichting - OR-8X2-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-8X2-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    24  MM
  • BUITENDIAMETER
    32  MM
  • DIKTE
    3.25  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving