Hydraulische afdichting UP-25.40X34X5-NBR90
Verwijzing : UP-25.40X34X5-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-25.40X34X5-NBR90 heeft een binnendiameter van 25.4 mm, een buitendiameter van 34 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6006-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6006-2RS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25.4  MM
  • BUITENDIAMETER
    34  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    3  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving