Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-25X35X6.50-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 6.5 mm. Het is gemaakt van PU.
50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?