Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-40X50X5-PU94 heeft een binnendiameter van 40 mm, een buitendiameter van 50 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
9 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?