Hydraulische afdichting UP-52X62X7-PU94
Verwijzing : UP-52X62X7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-52X62X7-PU94 heeft een binnendiameter van 52 mm, een buitendiameter van 62 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
  30 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    52  MM
  • BUITENDIAMETER
    62  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    6  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving