Hydraulische afdichting UP-58X80X9.50-PU93
Verwijzing : UP-58X80X9.500-PU93
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-58X80X9.50-PU93 heeft een binnendiameter van 58 mm, een buitendiameter van 80 mm en een dikte van 9.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    58  MM
  • BUITENDIAMETER
    80  MM
  • DIKTE
    9.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    93  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving