Hydraulische afdichting UP-72X85X10-NBR90
Verwijzing : UP-72X85X10-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie UP-72X85X10-NBR90 heeft een binnendiameter van 72 mm, een buitendiameter van 85 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Schraperafdichting - RIA-70X85X7-10-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RIA-70X85X7-10-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    72  MM
  • BUITENDIAMETER
    85  MM
  • DIKTE
    10  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    UP
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    17  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving