Hydraulische afdichting US-10X16X4-PU94
Verwijzing : US-10X16X4-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-10X16X4-PU94 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 16 mm en een dikte van 4 mm. Het is gemaakt van PU.