Hydraulische afdichting US-10X18X6-NBR90
Verwijzing : US-10X18X6-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-10X18X6-NBR90 heeft een binnendiameter van 10 mm, een buitendiameter van 18 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (20 uur geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Hydraulische afdichting - US-10X18X6-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-10X18X6-PU94
Duwschijven - AS5070 GEN
DUWSCHIJVEN AS5070
Anti-vibratieblok Diabolos - SR00-N-2019-6 GEN
ANTI-VIBRATIEBLOK DIABOLOS SR00-N-2019-6
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    10  MM
  • BUITENDIAMETER
    18  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving