Hydraulische afdichting US-115X125X8-NBR90
Verwijzing : US-115X125X8-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-115X125X8-NBR90 heeft een binnendiameter van 115 mm, een buitendiameter van 125 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van NBR.