Hydraulische afdichting US-12.700X25.400X6.350-NBR90
Verwijzing : US-12.700X25.400X6.350-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-12.700X25.400X6.350-NBR90 heeft een binnendiameter van 12.7 mm, een buitendiameter van 25.4 mm en een dikte van 6.35 mm. Het is gemaakt van NBR.
  50+ onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - R8-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER R8-2RS
Glijlager bronze - AI-08-12-32 GEN
GLIJLAGER BRONZE AI-08-12-32
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12.7  MM
  • BUITENDIAMETER
    25.4  MM
  • DIKTE
    6.35  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving