Hydraulische afdichting US-125X150X12-PU94
Verwijzing : US-125X150X12-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-125X150X12-PU94 heeft een binnendiameter van 125 mm, een buitendiameter van 150 mm en een dikte van 12 mm. Het is gemaakt van PU.
  1 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Rolstopper - K81216-TN GEN
ROLSTOPPER K81216-TN
O-ring afdichting - OR-95X5.30-NBR90 GEN
O-RING AFDICHTING OR-95X5.30-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    125  MM
  • BUITENDIAMETER
    150  MM
  • DIKTE
    12  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    61  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving