Hydraulische afdichting US-12X22X5-PU94
Verwijzing : US-12X22X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-12X22X5-PU94 heeft een binnendiameter van 12 mm, een buitendiameter van 22 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
MM trillingsdempers - MM3025-8 GEN
MM TRILLINGSDEMPERS MM3025-8
PAP Glijlager - PAP1215-P11-KS KS
PAP GLIJLAGER PAP1215-P11-KS
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    12  MM
  • BUITENDIAMETER
    22  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    1  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving