Het Hydraulische Afdichting met referentie US-20X26X3.30-PU94 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 26 mm en een dikte van 3.3 mm. Het is gemaakt van PU.
1 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?