Hydraulische afdichting US-20X28X3-PU94
Verwijzing : US-20X28X3-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-20X28X3-PU94 heeft een binnendiameter van 20 mm, een buitendiameter van 28 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van PU.