Hydraulische afdichting US-22X30X6-PU94
Verwijzing : US-22X30X6-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-22X30X6-PU94 heeft een binnendiameter van 22 mm, een buitendiameter van 30 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.
  37 onderdelen op voorraad (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 61801-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 61801-2RSH-SKF
PAP Glijlager - PAP3025-P10 GEN
PAP GLIJLAGER PAP3025-P10
Schraperafdichting - RS-22X30X5-7-NBR90 GEN
SCHRAPERAFDICHTING RS-22X30X5-7-NBR90
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    22  MM
  • BUITENDIAMETER
    30  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving