Hydraulische afdichting US-24X32X6-PU94
Verwijzing : US-24X32X6-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-24X32X6-PU94 heeft een binnendiameter van 24 mm, een buitendiameter van 32 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van PU.