Hydraulische afdichting US-25.40X31.75X6.35-PU94
Verwijzing : US-25.40X31.75X6.35-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-25.40X31.75X6.35-PU94 heeft een binnendiameter van 25.4 mm, een buitendiameter van 31.75 mm en een dikte van 6.35 mm. Het is gemaakt van PU.
  8 tot 10 dagen (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25.4  MM
  • BUITENDIAMETER
    31.75  MM
  • DIKTE
    6.35  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving