Hydraulische afdichting US-25.40X33.50X4.50-PU93
Verwijzing : US-25.40X33.50X4.50-PU93
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-25.40X33.50X4.50-PU93 heeft een binnendiameter van 25.4 mm, een buitendiameter van 33.5 mm en een dikte van 4.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25.4  MM
  • BUITENDIAMETER
    33.5  MM
  • DIKTE
    4.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    93  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving