Hydraulische afdichting US-25X33X5-PU94
Verwijzing : US-25X33X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-25X33X5-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 33 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.
  50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6007-2RS GEN
Waterdicht
KOGELLAGER 6007-2RS
PAP Glijlager - PAP4530-P20 GEN
PAP GLIJLAGER PAP4530-P20
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    25  MM
  • BUITENDIAMETER
    33  MM
  • DIKTE
    5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving