Hydraulische afdichting US-25X35X5-PU94
Verwijzing : US-25X35X5-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-25X35X5-PU94 heeft een binnendiameter van 25 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 5 mm. Het is gemaakt van PU.