Hydraulische afdichting US-27X35X3-NBR90
Verwijzing : US-27X35X3-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-27X35X3-NBR90 heeft een binnendiameter van 27 mm, een buitendiameter van 35 mm en een dikte van 3 mm. Het is gemaakt van NBR.
  8 tot 10 dagen (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Anti-extrusie ring - AE-OR-30X3-PU94 GEN
ANTI-EXTRUSIE RING AE-OR-30X3-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    27  MM
  • BUITENDIAMETER
    35  MM
  • DIKTE
    3  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    2  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving