Hydraulische afdichting US-27X40X11.20-PU94
Verwijzing : US-27X40X11.20-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-27X40X11.20-PU94 heeft een binnendiameter van 27 mm, een buitendiameter van 40 mm en een dikte van 11.2 mm. Het is gemaakt van PU.
  3 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    27  MM
  • BUITENDIAMETER
    40  MM
  • DIKTE
    11.2  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    10  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving