Het Hydraulische Afdichting met referentie US-28X38X8-PU94 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 38 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
50+ onderdelen op voorraad (2 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?