Het Hydraulische Afdichting met referentie US-28X48X10-11-PU94 heeft een binnendiameter van 28 mm, een buitendiameter van 48 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
23 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?