Hydraulische afdichting US-31.50X44.30X9.50-PU94
Verwijzing : US-31.50X44.30X9.50-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-31.50X44.30X9.50-PU94 heeft een binnendiameter van 31.5 mm, een buitendiameter van 44.3 mm en een dikte van 9.5 mm. Het is gemaakt van PU.
  50 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
GE Gewrichtslager - SBB24-2RS-IKO IKO
Waterdicht
GE GEWRICHTSLAGER SBB24-2RS-IKO
SPI Afdichting - ASP-85X105X7.5-NBR GEN
SPI AFDICHTING ASP-85X105X7.5-NBR
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    31.5  MM
  • BUITENDIAMETER
    44.3  MM
  • DIKTE
    9.5  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    8  G
  • VERPAKKING
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving