Hydraulische afdichting US-32X42X7-PU94
Verwijzing : US-32X42X7-PU94
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-32X42X7-PU94 heeft een binnendiameter van 32 mm, een buitendiameter van 42 mm en een dikte van 7 mm. Het is gemaakt van PU.
  11 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
KLANTEN HEBBEN OOK GEKOCHT
Kogellager - 6202-2RSH-SKF SKF
Waterdicht
KOGELLAGER 6202-2RSH-SKF
Noten - KM09 GEN
NOTEN KM09
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    32  MM
  • BUITENDIAMETER
    42  MM
  • DIKTE
    7  MM
  • MATERIAAL
    PU
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    94  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
Beschrijving