Het Hydraulische Afdichting met referentie US-35X46X8-PU94 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 46 mm en een dikte van 8 mm. Het is gemaakt van PU.
16 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?