Hydraulische afdichting US-35X47X6-NBR90
Verwijzing : US-35X47X6-NBR90
GEN
Beschrijving
Het Hydraulische Afdichting met referentie US-35X47X6-NBR90 heeft een binnendiameter van 35 mm, een buitendiameter van 47 mm en een dikte van 6 mm. Het is gemaakt van NBR.
  Arrive dans 6 jours (1 dag geleden )
Hoeveelheid Prijzen
Vraag voor meer informatie een offerte aan
logo_delivery Laatste vertrek in
Toegevoegd
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockBeveiligde betaling
Hebt u hulp of advies nodig?
VERGELIJKBARE REFERENTIE OP VOORRAAD
Hydraulische afdichting - US-35X47X6-PU94 GEN
HYDRAULISCHE AFDICHTING US-35X47X6-PU94
TECHNISCHE GEGEVENS
  • MERK
  • BINNENDIAMETER
    35  MM
  • BUITENDIAMETER
    47  MM
  • DIKTE
    6  MM
  • MATERIAAL
    NBR
  • TYPE
    US
  • HARDHEID
    90  S
  • GEWICHT
    5  G
  • VERPAKKING
    1
  • STANDAARD
    Geen standaard
Beschrijving