Het Hydraulische Afdichting met referentie US-36X52X10-PU94 heeft een binnendiameter van 36 mm, een buitendiameter van 52 mm en een dikte van 10 mm. Het is gemaakt van PU.
6 onderdelen op voorraad (4 dagen geleden )
Hebt u hulp of advies nodig?